В даний час існує гарне рішення відеокамери це IP-відеокамери. Ця камера являє собою самостійний окремий пристрій, який не вимагає додаткових технічних засобів. Вона дуже легко встановлюється. Вам необхідно лише підключити ip-камеру до інтернету і налаштувати її під свої потреби.

У Вас є можливість переглядати відеокамеру з будь-якого мобільного пристрою, що підключений до цієї ж мережі. У деяких моделях таких відеокамер є слот для SD-карти яка має різний обьем і Ви можете підібрати для себе ту яку потрібно. Ця карта записує і зберігає відео -інформацію, яку Ви зможете переглянути в будь-який зручний час. Важливо відразу визначиться, що Ви хочете отримувати від ip-відеокамери. Наприклад, Ви хочете що б: фокусна відстань відеозйомки змінювалося або була фіксованою; яке розташування камери з зовні або всередині; наявність додаткових пристосувань, таких як інфра-червоні підсвічування або датчики руху і т.п. IP-камери можуть дуже відрізнятися за ціною, це залежить від того, які функції має відеокамера або яку за розміром територію їй необхідно буде охороняти. Такі моменти Ви смо жете з’ясувати і уточнити за допомогою консультанта або фахівця з відеоспостереження.

За допомогою таких відеокамер Ви зможете скласти цілу систему відеоспостереження і вони можуть існувати як окремо кожна сама по собі камера, так і об’єднуватися між собою в одну мережу, тільки їм знадобиться відеореєстратор і вони повинні будуть підключатися до однієї і тієї ж мережі. Придбання ip-відеокамери буде вдалим рішенням, тому що вона дуже проста у використанні і не вимагає від Вас великих знань про відеоспостереження. Так само для перегляду відеоматеріалу, Ви зможете використовувати будь-який пристрій який може підключатися до даної мережі. Якщо Ви використовуєте цілу мережу таких відеокамер, то вони можуть перебувати в будь-якій точці світу, але важливо те що б вони були підключені до однієї, наприклад глобальної мережі. І Ви зможете спостерігати за всіма об’єктами одночасно, перебуваючи взагалі в іншому місці.

Ще зовсім недавно такі технології не були доступні всім, а використовувалися тільки великими компаніями і корпораціями. На даний момент вони стали доступні всім і використовуються де завгодно: в офісах, на парковках, в магазинах, заміських будинках, на підприємствах, в квартирах і т.д. Вони використовуються як в бізнесі так і в особистому житті.

От admin

Добавить комментарий