Далекі подорожі змушують водіїв своєчасно підготуватися та взяти усі необхідні речі. Практично у кожного водія має бути аптечка та різні інструменти, але деякі категорії власників транспортних засобів доповнюють свого залізного коня автомобільною кавоваркою. Це чудовий помічник у ситуаціях, коли захотілося свіжої кави.

У будь-який момент можна підготувати каву та чистку води, щоб приготувати смачний напій. Будь-яка Автомобільна кавоварка від прикурювача машини 12В (300 мл) підготує те, що потрібно і в потрібній кількості. Лише кілька хвилин, і напій буде готовий. Кавоварка заразом буде використовуватися як термокухоль, тому що використаний відповідний корпус, а збоку є ручка.

Переваги кавоварок

Серед основних переваг кавоварки слід виділити кілька моментів:

• міцний корпус із нержавіючої сталі;
• зручна конструкція;
• швидке варіння;
• нижня частина, що знімається.

У корпус вбудований термостат, тому якщо не вдалося допити кави, то його будь-якої миті можна підігріти і продовжити насолоджуватися смачним напоєм. Окрім автомобільних подорожей та поїздок кавоварка стане чудовим рішенням для туристів, рибалок та мисливців.

Живлення стандартне від автомобільної бортової мережі 12В. Щоб увімкнути пристрій, необхідно використовувати один кінець дроту для приєднання до кавоварки, а другий кінець дроту підключити в прикурювач. Її об’єм становить 300 мл.

Як доглядати кавоварку?

Щоб зберегти її зовнішній вигляд та технічні характеристики, необхідно правильно складати пристрій. Це унеможливлює пошкодження проводів і продовжить термін служби. Мити зсередини потрібно досить часто, адже залишки кави перетворять світлу кавоварку на виріб із чорним нальотом. При тривалому зберіганні рекомендується помістити пристрій у коробку.

Де придбати кавоварку?

Відмінним місцем для вибору та покупки стане інтернет-магазин STALL, де є великий набір аксесуарів під будь-які цілі та завдання. Попередньо перед вибором консультації та рекомендації можуть надати професійні менеджери. Вони досконало знайомі з асортиментом та крім характеристик товару нададуть рекомендації щодо доставки та оплати.

Більшість виробів надається гарантія від виробника. При належному дотриманні правил експлуатації жодних проблем із кавоварками та іншими виробами не буде.

От admin