Обрізання крайньої плоті статевого члена — це операція, яка є досить популярною серед чоловічої половини населення. Проведення операції можливе як у будь-якому віці.

Як правило, проведенню обрізання сприяють три фактори — естетичний, медичні показання, а також релігійний. У багатьох країнах світу, які дотримуються іудейських та мусульманських вірувань, ця операція є обов’язковою для чоловіків, оскільки несе у собі релігійний зміст.

Завдяки даній маніпуляції можна продовжити статевий акт, зробити зовнішній вигляд статевого члена привабливішим. Не варто забувати про те, що видалення крайньої плоті дозволяє знизити ризик виникнення інфекційних захворювань вдесятеро.

Насправді існує велика кількість доводів на користь маніпуляцій даного плану. Якщо ви зважилися на обрізання, рекомендуємо звернутися до грамотного та досвідченого фахівця. Питання досить делікатне і для багатьох пацієнтів велике значення має анонімність.

Ми рекомендуємо виконати обрізання Львів у клініці «Urologist Valetskyi». Тут працюють найкращі фахівці — грамотні, уважні, досвідчені, які використовують сучасний підхід у питаннях діагностики та лікування.

Чому варто звернутися до клініки «Urologist Valetskyi», якщо вас цікавить обрізання Львів

 1. Сучасний підхід та європейський рівень якості послуг.

 2. Повна анонімність.

 3. Використання сучасних технологій.

 4. Оперативне проведення операції.

 5. Застосування найкращих медикаментів.

 6. Надання всіх необхідних гарантій.

 7. Спостереження пацієнта після проведення операції.

Якщо говорити про медичні показання, які визначають видалення крайньої плоті, то варто зазначити:

 • баланопостит

 • фімоз та парафімоз

 • склероатрофічний лишай

 • передчасна еякуляція

Кожен пацієнт, який звернувся до клініки Urologist Valetskyi, залишився задоволений результатами співпраці на сто відсотків. Звичайно ж, нас обирають не лише для проведення операції обрізання крайньої плоті. Ми надаємо широкий спектр послуг, що дозволяє лікувати велику кількість урологічних захворювань швидко, ефективно та безболісно.

Ми готові запропонувати вам консультацію, записатися на яку легко та просто в телефонному режимі або онлайн (на сайті). Усі операції, які проводяться у нашій клініці, виконуються за умов виняткової стерильності! Ми дотримуємося всіх стандартів лікування, звертаючи увагу на показання пацієнта.

От admin